Sklep miesny rafal wloclawek

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź te sklepu skupiającego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok mężczyzn w sklepowych witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty przyciągają do obrotów, i wraz dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Knee Active PlusKnee Active Plus. Stabilizátor kolenního kloubu

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy i serów. Stanowią zatem tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały zaopatrzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta jeszcze urządzona jest w kanał drenażowy, a też podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią być prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoce ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na konkretne kiedy i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a jeszcze serów. Idealnie dodaje się do krojenia takich wyrobów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Chociaż w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a także możliwość zapisu sposobu ich budowania w postaci programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego produktu do 4 stosów jeden wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wyprodukowana z największej jakości materiałów, i prosto z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na usprawnienie pracy do konkretnego produktu. Dodatkowo urządzona istnieje w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.